BDS2A100220RK
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BDS2A100220RK
JLCPCB Part #
C1567410
Package
SOT-227-2
Description
100W 220Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS