BDS2A10033RK
MFR.Part #
BDS2A10033RK
JLCPCB Part #
C1567411
Description
100W 33Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS