BDS2A100100RK
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BDS2A100100RK
JLCPCB Part #
C1567149
Package
SOT-227-2
Description
100W 100Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS