BDS2A100270RJ
MFR.Part #
BDS2A100270RJ
JLCPCB Part #
C1574301
Description
100W 270Ω ±150ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS