CPF0402B105KE1
MFR.Part #
CPF0402B105KE1
JLCPCB Part #
C4140617
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS