ER58120RJT
MFR.Part #
ER58120RJT
JLCPCB Part #
C1404994
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 120Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS