36541E9N5JTDG
MFR.Part #
36541E9N5JTDG
JLCPCB Part #
C1333407
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.4A 9.5nH 90mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS