RQ73C2A294KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A294KBTD
JLCPCB Part #
C2084062
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS