36541E7N5JTDG
MFR.Part #
36541E7N5JTDG
JLCPCB Part #
C1333843
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.4A 7.5nH 90mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS