CPF0402B26K7E
MFR.Part #
CPF0402B26K7E
JLCPCB Part #
C4063264
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS