36541E8N2JTDG
MFR.Part #
36541E8N2JTDG
JLCPCB Part #
C6086568
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.5A 58mΩ 8.2nH ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS