36541E2N2JTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36541E2N2JTDG
JLCPCB Part #
C5893136
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
2.1A 2.2nH 38mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS