36541E8N7JTDG
MFR.Part #
36541E8N7JTDG
JLCPCB Part #
C1333840
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.5A 65mΩ 8.7nH ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS