H4887RBZA
MFR.Part #
H4887RBZA
JLCPCB Part #
C3394838
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS