35605K6JT
MFR.Part #
35605K6JT
JLCPCB Part #
C4181522
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS