354039KJT
MFR.Part #
354039KJT
JLCPCB Part #
C2095336
Description
-55℃~+155℃ 250V 39kΩ 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS