3540390KJT
MFR.Part #
3540390KJT
JLCPCB Part #
C4077684
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS