354015RJT
MFR.Part #
354015RJT
JLCPCB Part #
C4241118
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS