35401R5JT
MFR.Part #
35401R5JT
JLCPCB Part #
C3949168
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 4W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS