RP73D2A40K2BTDF
MFR.Part #
RP73D2A40K2BTDF
JLCPCB Part #
C1719201
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS