H86K04CCA
MFR.Part #
H86K04CCA
JLCPCB Part #
C1407473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS