CRGV2512F1M5
MFR.Part #
CRGV2512F1M5
JLCPCB Part #
C4011750
Description
-55℃~+125℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS