352191KFT
MFR.Part #
352191KFT
JLCPCB Part #
C2079404
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS