352151KFT
MFR.Part #
352151KFT
JLCPCB Part #
C2075733
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS