3521910KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3521910KFT
Description
-55℃~+155℃ 2W 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS