3504G3A3K48FTE
MFR.Part #
3504G3A3K48FTE
JLCPCB Part #
C6060449
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS