RMC1K30R1FTE
MFR.Part #
RMC1K30R1FTE
JLCPCB Part #
C6977333
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS