3504G3A1K43FTE
MFR.Part #
3504G3A1K43FTE
JLCPCB Part #
C6385296
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS