CRGH2512F3K09
MFR.Part #
CRGH2512F3K09
JLCPCB Part #
C4326778
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS