3504G3A232RFTE
MFR.Part #
3504G3A232RFTE
JLCPCB Part #
C5513720
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS