SLR1TTE1R1J
MFR.Part #
SLR1TTE1R1J
JLCPCB Part #
C4286234
Description
-55℃~+180℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS