RA73F1J2K49BTD
MFR.Part #
RA73F1J2K49BTD
JLCPCB Part #
C3928130
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS