3504G3A432RFTE
MFR.Part #
3504G3A432RFTE
JLCPCB Part #
C6412446
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS