3503G2B1K87FTDF
MFR.Part #
3503G2B1K87FTDF
JLCPCB Part #
C6385210
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS