350215RFT
MFR.Part #
350215RFT
JLCPCB Part #
C2084523
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS