Y162733K2000A9R
MFR.Part #
Y162733K2000A9R
JLCPCB Part #
C4006678
Description
-55℃~+150℃ 33.2kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS