350213RFT
MFR.Part #
350213RFT
JLCPCB Part #
C2083225
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS