RN73C1E3K57BTG
MFR.Part #
RN73C1E3K57BTG
JLCPCB Part #
C4294768
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS