CRGS1206J330R
MFR.Part #
CRGS1206J330R
JLCPCB Part #
C4188684
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS