350210RFT
MFR.Part #
350210RFT
JLCPCB Part #
C4011968
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS