CRGCQ1210F56R
MFR.Part #
CRGCQ1210F56R
JLCPCB Part #
C2081893
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS