CRGS2512J100K
MFR.Part #
CRGS2512J100K
JLCPCB Part #
C1722907
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 100kΩ 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS