3430H2F820KTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430H2F820KTDF
JLCPCB Part #
C6084170
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS