3430H2F820RTDF
MFR.Part #
3430H2F820RTDF
JLCPCB Part #
C6385254
Description
-55℃~+155℃ 2W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS