WK73S2HTTE3R32F
MFR.Part #
WK73S2HTTE3R32F
JLCPCB Part #
C3957797
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS