3430H2F7K5TE
MFR.Part #
3430H2F7K5TE
JLCPCB Part #
C6059347
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS