3430A3F2K4TE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A3F2K4TE
JLCPCB Part #
C20439163
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS