CPF0201D243RE1
MFR.Part #
CPF0201D243RE1
JLCPCB Part #
C2147418
Description
-55℃~+155℃ 15V 243Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS