3430H2F4R3TDF
MFR.Part #
3430H2F4R3TDF
JLCPCB Part #
C6059328
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS