3430H2F1R3TDF
MFR.Part #
3430H2F1R3TDF
JLCPCB Part #
C6411268
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS